fbpx
biuro@upcontent.eu

Podsumowanie E-commerce Day i urodzin Orion Media Group

Spis treści

26 października 2023 roku wzięliśmy udział w wyczekiwanym wydarzeniu E-commerce Day, którego organizatorem była marka More Business. Wyjątkowa konferencja odbyła się w Teatrze Sabat, a jej finał miał miejsce podczas klimatycznego afterparty w stylu lat 20. i 30. XX wieku. Jak przebiegł event i obchody 10-lecia Orion Media Group?

E-commerce Day – pierwsza edycja już za nami!

More Business to marka działająca od niedawna pod skrzydłami Orion Media Group, czyli domu mediowego, do którego należy UpContent. Skupia się na organizacji eventów branżowych, a pierwszy z nich już za nami. Pod koniec października w centrum Warszawy odbyła się konferencja E-commerce Day, czyli impreza skierowana do wszystkich zainteresowanych lub zajmujących się sprzedażą online.

Event nie bez powodu był promowany jako wyjątkowy, ponieważ zachwycał nie tylko dawką wiedzy i inspiracji, ale także miejscem, w którym był organizowany. Prelegenci wystąpili na deskach Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej – jedynej sceny rewiowej w Polsce. Obiekt znajduje się w prestiżowej części stolicy, przy ulicy Foksal.

Fot. Justyna Grochowska

Patronat honorowy przedsięwzięcia przejęli IAB Polska i Izba Gospodarki Elektronicznej. Natomiast partnerami wydarzenia zostali: Marketin9, Digital Promotion, Udani, eService, vSprint, Droplo, Contadu, HAYB i Snapwear. Partnerem medialnym była Wirtualna Polska. Event miał akredytację DIMAQ, która pozwalała na zdobycie aż 20 punktów recertyfikacyjnych.

Jak przebiegła konferencja?

Rejestracja uczestników E-commerce Day rozpoczęła się o godzinie 9.00. Godzinę później miało miejsce oficjalne powitanie uczestników i rozpoczęcie eventu. Pierwsza prelekcja zaczęła się o 10:30. Na scenie pojawili się najlepsi praktycy z branży:

 • Aneta Chrzanowska – Social Media Manager w LPP S.A.,
 • Agnieszka Ziętek – eCommerce Director w Mars,
 • Marta Bocian – właścicielka SEO Consulting Marta Bocian,
 • Agnieszka Haponik – Marketing Manager w Packeta Poland,
 • Marcin Żmuda – Head of SEO w Orion Media Group,
 • Jakub Papuga – CEO/Founder Happy Parrots,
 • Patryk Wojtas – Manager e-commerce,
 • Jarot Czuba – Fraud Operations Manager w Groupon,
 • Tomasz Krawcewicz – Dyrektor E-commerce w Nationale-Nederlanden,
 • Piotr Urbaniak – Board Member/Sales Director w Traffic Trends,
 • Jakub Dyl – E-commerce Development Manager w eService,
 • Zbigniew Bocian – Head of SEO w Currency One SA.

 

Fot. Justyna Grochowska

Konferansjerem został charyzmatyczny Paweł Tworek, który wypełniał czas pomiędzy wystąpieniami, zapowiadał kolejne prelekcje i poprowadził panel dyskusyjny z ekspertami.

Specjaliści podzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z e-commerce, spostrzeżeniami na temat dynamicznie zmieniającego się rynku i zastanawiali się nad perspektywami dalszego rozwoju handlu online. Uczestnicy wydarzenia zyskali masę inspiracji i ogromną dawkę wiedzy.

E-commerce Day zakończył się w godzinach popołudniowych, ale to nie był koniec atrakcji. Wieczorem miało się jeszcze odbyć wytworne afterparty w stylu lat 20. i 30. XX wieku.

Fot. Justyna Grochowska

Urodziny Orion Media Group – niezwykłe afterparty

Przyjęcie w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej miało dwie okazje – finał debiutanckiej konferencji More Business oraz 10-lecie firmy Orion Media Group. Na miejscu pojawili się goście ubrani w stylu lat 20. i 30., którzy stworzyli niepowtarzalny klimat pełen piór, pereł i cekinów.

Najpierw na uczestników czekał powitalny szampan, a następnie odbyła się uroczysta kolacja. Po degustacji dań na scenie pojawili się artyści Teatru Sabat i sama Małgorzata Potocka. Swoimi występami przenieśli gości do Warszawy z czasów, kiedy to w Qui Pro Quo występowały takie gwiazdy jak Zula Pogorzelska czy Eugeniusz Bodo.

Fot. Justyna Grochowska

Rewia zachwyciła gości, którzy przyjechali na wydarzenie z całej Polski. Po przedstawieniu na scenie pojawili się przedstawiciele Orion Media Group – COO Magdalena Żmuda i CEO Marcin Gać. W ręce foundera trafiła statuetka z okazji 10-lecia firmy, a cała sala zaśpiewała donośne „100 lat!”. Po przemowach i wykonaniu wspólnych zdjęć pracowników rozpoczęła się zabawa przy muzyce na żywo.

Już w trakcie konferencji było wiadomo, że event okazał się sukcesem. More Business, mimo że podjęło się takiego przedsięwzięcia po raz pierwszy, stanęło na wysokości zadania. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejne wydarzenia spod skrzydeł naszej nowej marki.

Fot. Justyna Grochowska

Zobacz inne