fbpx
biuro@upcontent.eu

UpContent sponsorem Kulturalnie o SEO – wyjątkowej konferencji branży na deskach teatru!

kulturalnie o seo

Spis treści

Na krajowej mapie konferencji branży SEO już wkrótce pojawi się zupełnie niezwykłe wydarzenie – Kulturalnie o SEO. We wtorek 22 marca w gmachu dawnego Kina Relax przy ul. Złotej 8 w Warszawie odbędzie się spotkanie najlepszych specjalistów od optymalizacji treści publikowanych w internecie. Z przyjemnością informujemy, że jednym ze sponsorów konferencji jest właśnie UpContent! W programie Kulturalnie o SEO są prelekcje prowadzone przez uznanych fachowców, ale nie tylko. Dlaczego warto tam być?

Uznani specjaliści

Organizatorami Kulturalnie o SEOosoby odpowiedzialne za jedną z najlepszych konferencji branżowych, czyli SEO Rejs odbywającej się w Mikołajkach. Wśród osób tworzących zespół są takie osobistości jak Robert Niechciał, Adam Piątkowski i Damian Sałkowski. Za każdym z nich stoją lata doświadczeń, publikacji, szkoleń i organizacji wydarzeń związanych z optymalizacją treści.

Robert Niechciał to wicemistrz Polski w zawodach SEO z 2013 roku. Posiada imponujące, niemal 20-letnie doświadczenie w pracy w sektorze związanym z marketingiem internetowym. Jest mocno zaangażowany w organizowanie warsztatów i spotkań osób zajmujących się SEO. Obecnie partner w Vestigo.

Adam Piątkowski jest właścicielem agencji interaktywnej GoldKey, przedsiębiorstwa zajmującego się budowaniem stron internetowych i tworzeniem kampanii reklamowych. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracach związanych z marketingiem internetowym.

Damian Sałkowski to człowiek z 11-letnim doświadczeniem w branży. Pełni obecnie funkcję CEO w Senuto, firmie, która stworzyła i udoskonala aplikację do planowania, kontrolowania i optymalizowania działań marketingowych w wyszukiwarce Google. Oprócz tego Damian Sałkowski jest również autorem książek na temat SEO.

Interesujące prelekcje

W ramach jednodniowego wydarzenia odbędzie się 10 wystąpień specjalistów z Polski i zagranicy. Konferencję Kulturalnie o SEO otworzy o 10:30 wykład Koraya Tuğberka Gübüra, założyciela agencji Holistic SEO & Digital. Poprowadzi on w języku angielskim prelekcję pt. Semantic Content Network.

Wśród innych ciekawych tematów warto wymienić wystąpienie Pawła Pawluka pełniącego obowiązki Chief Revenue Officer w grupie wydawniczej Contentation. W swoim wystąpieniu opowie on budowie serwisów contentowych od podstaw.

Spośród innych wydarzeń wymienić warto choćby prelekcję pt. Data Visualisation in SEO, którą poprowadzi Omi Sido. Zdobywane latami doświadczenie w organizowaniu tradycyjnych kampanii reklamowych obecnie z sukcesem przekuwa na prowadzenie działań w marketingu internetowym.

Po każdych trzech kolejnych wystąpieniach przewidziany jest czas na dyskusje i zadawanie pytań prelegentom. Każda z sesji Q&A trwać będzie pół godziny. Dyskusje moderował będzie Conrado Moreno, konferansjer i gwiazda telewizji.

Nie tylko wiedza, ale i zabawa

Nie samą wiedzą człowiek żyje. Chwile odpoczynku zapewnią nie tylko przerwy na kawę, ale także występ Ewy Błachnio. Artystka kabaretowa, związana przez wiele lat z kabaretem Limo, zaprezentuje stand-up pt. Apokalipsa.

Gdy czas prelekcji w ramach Kulturalnie o SEO dobiegnie końca, przyjdzie pora na imprezę! Dla gości konferencji przewidziane jest afterparty w klubie Enklawa.

Kulturalnie o SEO zapowiada się na niezwykle interesujące wydarzenie. Najlepsi specjaliści z branży marketingu internetowego, ciekawe wystąpienia zaproszonych gości i dodatkowe atrakcje zachęcają do uczestnictwa w tej konferencji. UpContent tam będzie. Bądź i Ty!

Zobacz inne