fbpx
biuro@upcontent.eu

Black Week 2023 w UpContent!

Spis treści

Black Week 2023 w UpContent!

Niebawem wyczekiwany przez łowców promocji Black Friday, ale w UpContent obchodzimy go przez cały tydzień! Przygotowaliśmy trzy pakiety, dzięki którym przekonasz się, jaką moc mają tworzone przez nas treści, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie. Zobacz, co mamy w ofercie!

Zyskaj na naszych promocjach!

W ramach Black Week w UpContent możesz kupić artykuły o dowolnej tematyce, a kolejne otrzymać gratis. Oto nasze propozycje:

  • Pakiet Podstawowy – „Starter Pack”

Zamów 3 teksty blogowe wysokiej jakości, a 1 otrzymasz gratis! (3+1)

  • Pakiet Rozszerzony – „Content Enthusiast”

Zamów 8 tekstów blogowych wysokiej jakości, a 2 otrzymasz gratis! (8+2)

  • Pakiet Premium – „Ultimate Content Suite”

Zamów 15 tekstów blogowych wysokiej jakości, a 5 otrzymasz gratis! (15+5)

Jeśli interesuje Cię większa liczba tekstów, również mamy coś dla Ciebie. Przy zamówieniach powyżej 20 sztuk proponujemy aż 25% zniżki na wszystko!

Warunki korzystania z promocji

Nasza oferta startuje 20 listopada i potrwa przez cały tydzień – do 27 listopada. Przez ten czas możesz korzystać z wszystkich pakietów oraz zniżki na zamówienia dotyczące więcej niż 20 artykułów.

Każdy tekst blogowy musi mieć długość minimum 5000 znaków ze spacjami. Możesz zamówić także dłuższe treści. Cena za 1000 zzs wynosi 55 złotych. Oznacza to, że przy zakupie 15 tekstów o podstawowej długości zyskujesz aż 25 000 zzs w gratisie.

Płatność za artykuły odbywa się z góry, ale teksty nie muszą być tworzone od razu. Masz 2 miesiące od daty zakupu na to, aby dostarczyć nam wytyczne dotyczące treści. Terminy realizacji i wszelkie szczegóły uzgodnimy indywidualnie, uwzględniając Twoje potrzeby.

Zamówienia przyjmujemy drogą mailową lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Napisz do nas na biuro@upcontent.eu. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Teksty blogowe to nasza specjalność. Mamy ogromne doświadczenie w treściach o różnorodnej tematyce, przez co świadczymy usługi premium. Dzięki promocji Black Week masz okazję wzbogacić swoją stronę o nowe artykuły, które przyciągną uwagę czytelników i dadzą o sobie znać w wyszukiwarce.

Dopasujemy do Twoich potrzeb wszystkie szczegóły zlecenia – tone of voice, specjalistyczną terminologię czy wykorzystanie słów i fraz kluczowych. Treści premium wzmocnią Twój wizerunek w branży, a jeśli spodoba Ci się nasza realizacja, z chęcią omówimy warunki stałej współpracy. Zapraszamy!

*Regulamin promocji.

Zobacz inne