fbpx
biuro@upcontent.eu

Świąteczna promocja UpContent – zobacz, co przygotowaliśmy!

Spis treści

Nadchodzą święta, dlatego przygotowaliśmy prezenty również dla naszych klientów. Niebawem nowy rok, więc warto wkroczyć w niego z nowymi tekstami w jakości premium, które chętnie dla Ciebie stworzymy. Co mamy do zaoferowania i jak skorzystać z rabatu?

Świąteczna promocja UpContent – co oferujemy?

Świąteczna promocja UpContent to prezent dla wszystkich nowych klientów, którzy zdecydują się na nasze usługi. Na czym polega?

  • 33% zniżki na zamówienia powyżej 10 tekstów – to sprawia, że cena za 1000 zzs to jedynie 50 zł netto.
  • Artykuły blogowe, opisy kategorii i produktów – w przypadku teksów na blogi długość jednego wpisu musi wynosić min. 5000 zzs.
  • Promocja dotyczy tylko treści w języku polskim.

 

W przypadku składania większych zamówień na dłuższe teksty warunki zostaną dopasowane indywidualnie.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z oferty świątecznej, wystarczy napisać do nas na e-mail biuro@upcontent.eu. Poza tym zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem komunikatorów na Facebooku i Instagramie. Akcja nie łączy się z innymi promocjami, a wszelkie szczegóły dotyczące m.in. płatności znajdują się w Regulaminie. Zachęcamy do zapoznania się z treścią dokumentu.

Do kiedy trwa nasza akcja?

Świąteczne promocje UpContent obowiązują od 18 do 31 grudnia 2023 roku. Warto z nich skorzystać, aby wzbogacić swoją stronę o teksty w jakości premium i wejść w 2024 rok z solidnym contentem. Wszelkie terminy realizacji zamówień ustalimy podczas indywidualnych rozmów z klientami. Weźmiemy pod uwagę specyfikę branży, rodzaj treści i niezbędne zasoby.

Skontaktuj się z nami już dziś i zainwestuj w swój sukces online!

Zobacz inne